Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Obrazek

 

Je z dostihového programu, takže kvalita taky nic moc, ale je to dokument :-) Fotka je z Ceny Bikala na 1200 m z 30. 5. 1993, kterou Trell vyhrál.

V tom dostihovém programu o něm píšou tohle:

 

"Druhým hlavní dostihem dne byla Cena Bikala pro letouny na 1200m.

Favoritem byl Trelleborg s ž. Petrlíkem. Hned po startu vyrazil Trelleborg a vzdaloval se soupeřům. Do cílové roviny vbíhal s velkým náskokem před Biskinou a zdálo se, že vše je rozhodnuto. Asi 250m před cílem se vynořil z hloubi pole Dannyj s ž. Děmidovem a začal náskok zkracovat. Dannyj Trelleborga již nestihl a byl poražen o jednu délku. "

Obrazek

Obrazek

 

 

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

zde

je tablo ze sázkové kanceláře v Praze, články z časopisů a maily od lidí co Trella znali. stačí se jen posouvat pravou šipkou mezi obrázky :-)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood squeezing: What is routine

(Ajeoreteer, 8. 10. 2018 9:52)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/recherche-cialis-pas-cher/

High blood pressure symptoms

(ASkertetry, 31. 7. 2018 4:22)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/vrai-cialis-en-ligne/